Shiten motorra makine te sapo ardhur nga jashte

Çmimi: 1 €
Shiten motorra makine te sapo ardhur nga jashte

Detajet

Postuar
8 janar 11:48
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

shiten motorra makine te sapoardhur nga jasht ne gjendje pune , Ford, opel , bmw , audi , vw , Mercedes , abs etj nga viti 2003 deri 2012 .Mund te shiten te gjithe bashke ose vec e vec