Makineri numerimi per vlera monetare

Çmimi: 1 €
Makineri numerimi per vlera monetare

Detajet

Postuar
31 mars 15:24
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten makineri Kartmonedhash per biznese zyra dhe banka.ne disa variante.

Kontakt : 0692426196


Shpallje te ngjashme