OKAZION Furgoni Fiat Ducato

Çmimi: 7.200 €
OKAZION Furgoni Fiat Ducato

Detajet

Postuar
15 maj 19:30
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Modeli
Ducati

Përshkrimi

Shitet Furgoni Fiat Ducato
I sapo ardhur nga Gjermania dhe me dogan te paguar.
Mjeti esht ne gjendje shum te mir Motorrike, Xhenerike dhe Elektrike.
291,000km
Viti i prodhimit: 2008
Cmimi: 87200€ i diskutueshem
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr e telefonit: 0692366340


Shpallje te ngjashme