FRIGORIFER FRESKUES PASTIÇERIE

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER  FRESKUES PASTIÇERIE

Detajet

Postuar
11 qershor 14:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Dhima Shpk


Shpallje te ngjashme