FRIGORIFER MURAL PËR FRUTA

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER MURAL PËR FRUTA

Detajet

Postuar
17 qershor 10:12
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Dhima Shpk


Shpallje te ngjashme