LINA-Shitet banesa 88.90m2 kati IV Lagjja Iliria.309/17

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet banesa 88.90m2 kati IV Lagjja Iliria.309/17

Detajet

Postuar
25 janar 2023 10:16
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
88.90 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet; Banesa
Kuadraturë; 88.90m2
Kati; -IV-
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,dy dhoma,banjo+wc,terasë
Adresa:Lagjja Iliria
Pronari shqiptar.


I/E Nderuar

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme