Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
17 prill 15:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu te Idea Invest:

Banesa ka 85 m2 dhe eshte ne K.2..

Banesa Behet e gatshme ne dhjetor 2018.

Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
www.ringaks.com


Shpallje te ngjashme