Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
12 prill 15:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet Banesa me 65 m2 K.7 te Vizioni-S (Objekti 3):

Banesa eshte e gatshme per banim e pa mobiluar...

Banesa ka :Sallon,Kuzhine,1 Dhome gjumi,1 Banjo..

Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar..

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.


Shpallje te ngjashme