Fellne Origjinale 16Coll Per Ford

Çmimi: 299 €

Detajet

Postuar
28 gusht 2023 17:32
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Fellne Origjinale 16Coll Per Ford
Me Goma 205 55 16
Mundsi Ndrrimi
048 228 400


Shpallje te ngjashme