Goma X3 X5 X6 BMW

Çmimi: 550 €
Goma X3 X5 X6  BMW

Detajet

Postuar
13 tetor 2020 11:53
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

PĂ«rshkrimi

Goma Pireli dimri me Felga nga đŸ‡©đŸ‡Ș Teper tmira
235/50/18 BMW