Makinë per autolarje

Çmimi: 400 €
Makinë per autolarje

Detajet

Postuar
28 maj 2023 16:20
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shes maqinen per autolarje , maqina eshtë industriale e firmes wap


Shpallje te ngjashme