Shiten shtopat komlet me llampa per Audi A3-2008

Çmimi: 90 €
Shiten shtopat komlet me llampa  per Audi A3-2008

Detajet

Postuar
26 prill 09:39
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

hiten dritat e pasme per Audi A3 vp2008.Dritat jane ne gjendje shume te mire pa asnje demtim dhe jane komplet me llampa.Te inters.lajm.049 599 689 Çmimi 90€ sipas marrveshjes