Rafte per Lokal

Çmimi: 450 €
Rafte per Lokal

Detajet

Postuar
8 nëntor 2023 12:55
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten 3 rafte per lokal dhe nje reklam per Butik per veshje.
Gjendja e tyre eshte e mire jane te paisur me drita dhe fjoka qe nuk vrehen