Goma skuter 130/70/13 m/c 110/90/13

Çmimi: 15 €
Goma skuter 130/70/13 m/c 110/90/13

Detajet

Postuar
16 shkurt 16:00
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Goma 130/70:13 110/90/13 m/c per me shum i nfo 044 168 314 honda piagio aprilia suzuki kymco sym