Te gjitha pjeset per BMW 650cc 2000-07, Motorr,shasi,elekrik

Çmimi: 1 €

Detajet

Postuar
1 shkurt 2023 23:32
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

shes te gjitha pjeset per BMW F650 GS , motorrin , shasi , pllastika , amurtizera , drita , elektronik edhe gjiithshka te kti lloj Motorri.