LINA-Shitet Shtepia 3kate se bashku me lokal 130m2 299/17

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet Shtepia 3kate se bashku me lokal 130m2 299/17

Detajet

Postuar
29 janar 17:53
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
500 m²
Numri i dhomave
9

Përshkrimi

Shitet:Shtëpia 3 kateshe se bashku me Lokal 130m2
Kuadraturë: Banim 500 m2 2.5ari oborrë
Organizimi i mbrendshëm:Shtepia posedon 9 dhom, secili kat ka hymje te veqant : kati -I- dhom gjumi,sallon 2banjo terase, kati -II- sallon,dhom gjumi 2banjo, terase, kati -III- sallon,dhom gjumi, 2banjo terase.
Lokali perdhese 130m2
Shtepia posedon dhe ashensor.
Adresa: Rr.Astrit Bytyqi -Ferizaj
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Rrecakut afer ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626