LINA-Shitet prona ne Malin e Robit-Shqipëri 353/17

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet prona ne Malin e Robit-Shqipëri 353/17

Detajet

Postuar
7 prill 12:37
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
2
Kuadratura
88.30 m²

Përshkrimi

Pronë për #shitje në malin e Robit në Shqipëri
729.60m2 parcela dhe ndërtesa 68.40m2 poashtu posedon dhe një verandë 20m2
Shtëpia me material të fort ka këtë renditje: korridori, kuzhina, qëndrimi ditor, dhoma fjetjes, banje, teraca e dhomës së fjetjes dhe terca madhe e qëndrimit ditor,
Shtëpia prej drurit në përdhes shfrytëzohet për depo dhe jashtë ka një banje, ndërsa në katin e I-rë e ka një dhomë gjumi.
INFO:
+383 (0) 44 172 626
045 639 291


Shpallje te ngjashme