Bmw 116D Automatik 12.2015 Sport Edition

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
12 mars 2023 19:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Marshi
Automatik
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
BMW
Modeli
116

Përshkrimi

Shitet Ndrrohet
Bmw 116D Sport Edition
Viti : 12.2015
Motorri 2.0D
Ngjendje trregullt optike si dhe ashtu teknime
0€ defekt 👍


Shpallje te ngjashme