BANESA NE SHITJE NE KOMPLEKSIN ELIZA C

Çmimi: 680 €
BANESA NE SHITJE NE KOMPLEKSIN ELIZA C

Detajet

Postuar
29 mars 13:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
88 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi


Shitet banesa ne Fushe Kosove Te lagjja ELIZA, Ndertesa eshte ende ne ndertim e siper, banesa gjendet ne katin e 8 ka pamjen nga rruga, Banesa ka 88.59m2 dhe mund te dorezohet te bleresi ne Vjeshten e vitit 2025 (sipas ndertuesit).
Banesa ka kete renditje:
• Sallon me kuzhine
• 2 Dhoma te gjumit
• Banjo
• Depo
• Ballkon
Çmimi 680€m2 me rata ndersa nese behet pagesa komplet 660€m2
Kontaktoni ne:
Telefon, whatsApp & Viber
+383 49 905 066
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
Tiktok: agjencioni.dugi
e-mail: [email protected]
web: dugirealestate.com
#qira #banesa #banesemeqira #shitje #baneseneshitje #banes


Shpallje te ngjashme