Sisteme 5.1 dhe 7.1 System Soround Sound

Çmimi: Me Marrveshje
Sisteme 5.1 dhe 7.1 System Soround Sound

Detajet

Postuar
21 prill 2022 21:48
Kategoria
Elektronikë > Audio / CD / Stereo
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi


Shpallje te ngjashme