Lente Nikon NIKKOR Z 100-400mm f/4,5-5,6 VR S

Çmimi: 1.350 €
Lente Nikon NIKKOR Z 100-400mm f/4,5-5,6 VR S

Detajet

Postuar
7 mars 2022 17:27
Kategoria
Elektronikë > Fotoaparate
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Nikkor Z 100-400mm f / 4.5-5.6 VR S, nga Nikon, është një zmadhim i gjithanshëm i përshtatshëm për aplikime sportive dhe të kafshëve të egra. Duke mbuluar një varg të gjerë telefoto, lente arrin të mbetet relativisht e lehtë dhe kompakte, duke e bërë atë ideal për të udhëtuar, dhe përfshin teknologjinë e brendshme të bilancit që mban stabilitetin kur ndjekin lëndët lëvizëse dhe të shtënat në majë të një koke gimbbal.

Për më shumë informacion. për këtë produkt;.
Email: [email protected]
Thirrni / WhasApp. +18062301447


Shpallje te ngjashme