Blejm Vetura modelet e Reja 2005-2021 24/7 Online✅

Çmimi: 25.000 €
Blejm Vetura modelet e Reja 2005-2021 24/7 Online✅

Detajet

Postuar
28 janar 17:58
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
X5
Viti i prodhimit
2015
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

KOMPANIA AUTO ZONA BLEJM TË GJITHA LLOJET E VETURAVE ME TABELA RKS OSE PA DOGAN DHE TE AKSIDENTUARA NË TË GJITH REGJIONIN E KOSOVËS
DËRGONI OFERTAT VIBER & WHATSAPP +38349758458


Shpallje te ngjashme