Shitet Mercedesi E-320 4x4 Evo-Avangarde

Çmimi: 8.700 €
Shitet Mercedesi E-320 4x4 Evo-Avangarde

Detajet

Postuar
8 maj 2023 08:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
300 000 - 349 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 320

Përshkrimi

Shitet Mercedesi E-320 4x4 (4-Matic) Evo-Avangarde, ne gjendje te mire, ka regjistrim deri ne Muajin Tetor-2023 Dy par Goma per Vere dhe Dimer me Fellne te Aluminit.


Shpallje te ngjashme