SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ??

Çmimi: Me Marrveshje
SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ??

Detajet

Postuar
18 prill 10:41
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Škoda
Modeli
Superb
Viti i prodhimit
2016
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 289393 •
Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0TDI - 150 PS / 110 KW
Viti 12.05.2016 ~ Modeli 2017
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik DSG
• Drita inteligjente Fullë LED të modelit më të sukseshëm
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Kamer dhe Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Asistime gjatë vozitjes: “FRONT ASSIST” DISTANCA
ECO-COMFORT-NORMAL-SPORT-INDIVIDUAL
• Xhamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Xhamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”NLB BANKA”,“RAIFFEISEN BANK”,“KEP BANK”,,“FINCA”,”BKT”,”PRIBANK”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
📍Magjistrale - Gjakove - Prizren


Shpallje te ngjashme