BEKO 7KG 1600rpm A+++

Çmimi: 130 €
BEKO 7KG 1600rpm A+++

Detajet

Postuar
9 nëntor 10:32
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

PĂ«rshkrimi

shitet lavatriqja Beko pak e perdorne super gjendje
7 Kilograme
1600 rrotulliime 🌀🌀
A+++ ekonomike
Shum e ruajtur đŸ€©đŸ€©
ipet me garancion 2jave deri 1muaj
Qmimi 130€
per ma shum info tel 045247727 gjindemi ne Gjilan


Shpallje te ngjashme