Gjilan

Teknik dhe paisje në shitje në Gjilan

 • 2 foto
  Shitet lavatriqe GORENJE
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatriqe GORENJE

  • WA 693
  Gjilan Sot, 16:33
  110 €
 • 5 foto
  Shitet shporeti ALFA 90H
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti ALFA 90H

  • 90H
  Gjilan Sot, 15:50
  330 €
 • 4 foto
  Kalldaje me dru per nxemje
  Teknik dhe paisje

  Kalldaje me dru per nxemje

  Shes kalldajen me dru per nxemje qendror

  Gjilan Sot, 15:41
  650 €
 • 9 foto
  Friz BEKO - 300 Litra
  Teknik dhe paisje

  Friz BEKO - 300 Litra

  Shes Frizin ne gjendje shum te mire te m

  Gjilan Sot, 15:33
  120 €
 • 2 foto
  Kamini
  Teknik dhe paisje

  Kamini

  • Kamini
  Gjilan Sot, 09:34
  60 €
 • 2 foto
  Shitet Lavatriqe MILE 65€
  Teknik dhe paisje

  Shitet Lavatriqe MILE 65€

  • 5 kg
  Gjilan Sot, 08:47
  65 €
 • 2 foto
  Kamin Prity
  Teknik dhe paisje

  Kamin Prity

  • Prity
  Gjilan Sot, 08:34
  120 €
 • 2 foto
  Shporet montues
  Teknik dhe paisje

  Shporet montues

  Shporet me pllak montuese i ardhur nga Z

  Gjilan Sot, 04:17
  149 €
 • 6 foto
  Shes bojlerin 400 litra electro cal
  Teknik dhe paisje

  Shes bojlerin 400 litra electro cal

  Shes bojlerin 400 litra i po sa ardhur n

  Gjilan Dje, 21:48
  550 €
 • 3 foto
  Shes shporetin e Smedereves
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin e Smedereves

  • Smederevo
  Gjilan Dje, 21:48
  120 €
 • 5 foto
  Sifon ose ventil jo kthyes për zbrazje karburanti
  Teknik dhe paisje

  Sifon ose ventil jo kthyes për zbrazje karburanti

  Shes ventila bakri për gypa (Zorrë) që s

  Gjilan Dje, 21:45
  10 €
 • 1 foto
  Friz 300L
  Teknik dhe paisje

  Friz 300L

  Frizi i ngrirjes 300 litra +38345271217

  Gjilan Dje, 21:44
  350 €
 • 1 foto
  Frigo me rafta
  Teknik dhe paisje

  Frigo me rafta

  Frigo me rafta madhesia 1.25x2.20 +38345

  Gjilan Dje, 21:44
  850 €
 • 3 foto
  Makina per larjen e enve per 12 persona
  Teknik dhe paisje

  Makina per larjen e enve per 12 persona

  • Model Tjeter
  Gjilan Dje, 20:31
  110 €
 • 3 foto
  Kumora me qengela
  Teknik dhe paisje

  Kumora me qengela

  Komora osht me rafta mrena dhe qengela v

  Gjilan Dje, 20:30
  5.000 €
 • 2 foto
  Vaga
  Teknik dhe paisje

  Vaga

  Shiten 2 vaga ne gjendje te rregullt+383

  Gjilan Dje, 20:28
  150 €
 • 4 foto
  Tavolina pune per mishtore
  Teknik dhe paisje

  Tavolina pune per mishtore

  Dy tavolina pune bashk me dy llavabora d

  Gjilan Dje, 20:27
  1.200 €
 • 1 foto
  Friz i ngrirjes vertikal
  Teknik dhe paisje

  Friz i ngrirjes vertikal

  +38345271217

  Gjilan Dje, 20:25
  150 €
 • 1 foto
  Blurse 3 faz per mishtore
  Teknik dhe paisje

  Blurse 3 faz per mishtore

  Blurse +38345271217

  Gjilan Dje, 20:24
  400 €
 • 1 foto
  Printer me skaner per mishtore
  Teknik dhe paisje

  Printer me skaner per mishtore

  +38345271217

  Gjilan Dje, 20:23
  650 €
 • 1 foto
  Paketuese per mishtore
  Teknik dhe paisje

  Paketuese per mishtore

  Paketuese +38345271217

  Gjilan Dje, 20:22
  180 €
 • 4 foto
  Shporet alfa per Ncemje Qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa per Ncemje Qendrore

  • 90H
  Gjilan Dje, 18:47
  450 €
 • 2 foto
  Shes shporetin
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin

  • Pllamen
  Gjilan Dje, 18:46
  220 €
 • 2 foto
  Shes shporetin
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin

  • MBS
  Gjilan Dje, 18:45
  270 €
 • 4 foto
  Shporet Centrometal per Nxemje Qendrore 21kW
  Teknik dhe paisje

  Shporet Centrometal per Nxemje Qendrore 21kW

  • Centrometal
  Gjilan Dje, 18:44
  450 €
 • 3 foto
  Shitet Kamini dhe Klima
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kamini dhe Klima

  • Amerikan
  Gjilan Dje, 18:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skarë
  Teknik dhe paisje

  Skarë

  Shes skarën me plin vjen me gjithè bocèn

  Gjilan Dje, 15:56
  100 €
 • 4 foto
  Stabilizator 1.5 KWA I RI
  Teknik dhe paisje

  Stabilizator 1.5 KWA I RI

  Stabilizator 1.5 KWA I RI Per Kompkuter

  Gjilan Dje, 13:18
  20 €
 • 4 foto
  Shitet Tava e Re e pa perdorur Qmimi 20
  Teknik dhe paisje

  Shitet Tava e Re e pa perdorur Qmimi 20

  • Model Tjeter
  Gjilan Dje, 10:38
  20 €
 • 6 foto
  Shitet 2 copa Nxemse per Kafiteri apo Restaurante me Garanci
  Teknik dhe paisje

  Shitet 2 copa Nxemse per Kafiteri apo Restaurante me Garanci

  • Model Tjeter
  Gjilan Dje, 10:37
  25 €
 • 1 foto
  Kamin
  Teknik dhe paisje

  Kamin

  Kamin+383-49-133356 qmimi fiks \'120euro

  Gjilan Dje, 05:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigoriferi me friz
  Teknik dhe paisje

  Frigoriferi me friz

  • Model Tjeter
  Gjilan Dje, 03:59
  50 €
 • 2 foto
  SHES APARATIN PER SALLDIM
  Teknik dhe paisje

  SHES APARATIN PER SALLDIM

  Shes aparatin per salldim Gorenje eshte

  Gjilan 17 tetor 18:00
  150 €
 • 3 foto
  Shes Boce plini
  Teknik dhe paisje

  Shes Boce plini

  Shes boc plini boca nuk ka ventill

  Gjilan 17 tetor 17:59
  20 €
 • 2 foto
  Shitet kalldaja Centrometal 45kw
  Teknik dhe paisje

  Shitet kalldaja Centrometal 45kw

  Shitet Kalldaja me pellet dhe pomp kompl

  Gjilan 17 tetor 17:09
  1.150 €
 • 1 foto
  Bejm mbushjen e te gjitha llojeve te klimave
  Teknik dhe paisje

  Bejm mbushjen e te gjitha llojeve te klimave

  • INVERTOR
  Gjilan 17 tetor 15:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lavatriqja ne gjendje te rregullt
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatriqja ne gjendje te rregullt

  • WM
  Gjilan 17 tetor 15:48
  60 €
 • 4 foto
  Shhitet ulaqka me rrym
  Teknik dhe paisje

  Shhitet ulaqka me rrym

  Shitet kreveti apo ulaqka me rrym me muz

  Gjilan 17 tetor 13:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pegull per hekurosje
  Teknik dhe paisje

  Shes pegull per hekurosje

  Shes pegull per hekurosje ne gjendje pr

  Gjilan 17 tetor 01:23
  85 €
 • 1 foto
  Qynka 1 m
  Teknik dhe paisje

  Qynka 1 m

  • Model Tjeter
  Gjilan 16 tetor 15:16
  5 €
 • 1 foto
  Pasqyre
  Teknik dhe paisje

  Pasqyre

  Pasqyre

  Gjilan 16 tetor 13:43
  180 €
 • 2 foto
  Nxemje me rryme shum pak e perdorur
  Teknik dhe paisje

  Nxemje me rryme shum pak e perdorur

  • D
  Gjilan 16 tetor 13:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shporet nxemje alfa
  Teknik dhe paisje

  Shporet nxemje alfa

  Shporet nxemje

  Gjilan 16 tetor 12:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shporeti i druve Derby
  Teknik dhe paisje

  Shporeti i druve Derby

  • Shporet
  Gjilan 16 tetor 12:51
  90 €
 • 2 foto
  She\'s Frigoriferin+Friz
  Teknik dhe paisje

  She\'s Frigoriferin+Friz

  • Model Tjeter
  Gjilan 16 tetor 12:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ALFA 90, 27 KW PER NXEMJE DHE TE TJERE
  Teknik dhe paisje

  ALFA 90, 27 KW PER NXEMJE DHE TE TJERE

  • 90H
  Gjilan 16 tetor 09:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Likuidim i mallit
  Teknik dhe paisje

  Likuidim i mallit

  shes llustera me gjys qmimi ose te gjith

  Gjilan 16 tetor 07:49
  800 €
 • 1 foto
  Termostat wifi ..kontrollo nxemjen nga telefoni
  Teknik dhe paisje

  Termostat wifi ..kontrollo nxemjen nga telefoni

  • Model Tjeter
  Gjilan 16 tetor 00:09
  99 €
 • 5 foto
  kuklla
  Teknik dhe paisje

  kuklla

  shes kuklla t siq jan ne foto te pa perd

  Gjilan 15 tetor 18:38
  50 €
 • 6 foto
  Nxemje me plin dhe rrym
  Teknik dhe paisje

  Nxemje me plin dhe rrym

  Shes nxemjen me plin dhe rrym me boc kom

  Gjilan 15 tetor 15:03
  100 €