Lopa qumshtore dhe viqi femer

Çmimi: 2.000 €
Lopa qumshtore dhe viqi femer

Detajet

Postuar
3 janar 11:06
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Lopa asht e shnosh e urt me mjel gjit ne rregull nuk ka asni behane lopa shitet edhe me viq edhe PA viq, viqi nuk asht I saj veq thith ner ta lopa asht mbarsu qmimi per lop me gjith viqi 2000


Shpallje te ngjashme