Viqa

Çmimi: Me Marrveshje
Viqa

Detajet

Postuar
15 janar 12:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

Shiten viqat simentall mshkull dhe femer 7 ditsh , , qmimi me marrveshje ,per me shum:+38349578879


Shpallje te ngjashme