?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Çmimi: Me Marrveshje
?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Detajet

Postuar
30 qershor 2023 12:43
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Marshi
Automatik
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Benzin
Targa
Kosovare
Lloji
BMW
Modeli
M5

PĂ«rshkrimi

AUTO-RONA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38344942878
AUTO-VETURA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎049942878

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme