Vetura
Gllogoc

BMW | Vetura në shitje në Gllogoc

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Bmw 320d
  Vetura

  Bmw 320d

  Shes bmw 320 diesel është e ruajtur te gjitha serviset i ka te kryera është dhe ka felge 18 dhe esht

  Gllogoc Dje, 01:02
  10.000 €
 • 6 foto
  Bmw116
  Vetura

  Bmw116

  Bmw teper e mir pa asniproblem dizell fill si me dal pi fabrike e re eaht

  Gllogoc 19 mars 21:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  X5 3,0
  Vetura

  X5 3,0

  Ne gjendje shum shum te mir teknike

  Gllogoc 27 shtator 09:37
  13.000 €
 • 7 foto
  045295112
  Vetura

  045295112

  045295112

  Gllogoc 20 shtator 19:41
  2.222 €
 • 1 foto
  Motorr BMW E-46
  Vetura

  Motorr BMW E-46

  Motorri BMW E-46 2004

  Gllogoc 14 shtator 19:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW1
  Vetura

  BMW1

  Shes BMW1 2.0 viti prodhimit 2005, disel, manual, me sensor para dhe mrapa, karrikat me nxemje dhe l

  Gllogoc 13 shtator 19:43
  7.000 €
 • 3 foto
  Shes dhe ndrroj bmw 316
  Vetura

  Shes dhe ndrroj bmw 316

  Shea dhe ndrroj bmw 316i ngjendje trregullt rks i skadum para 5mujve perkthim i menihershum 1.6 benz

  Gllogoc 9 shtator 22:37
  800 €
 • 1 foto
  Shitet bmw
  Vetura

  Shitet bmw

  Shes BMW 1.6 matorrin defekt 5 muj regjistrim per mashum info +38649819008

  Gllogoc 9 shtator 13:23
  900 €
 • 6 foto
  Shes ndrroi BMW 320i full ekstra sport klim vit94
  Vetura

  Shes ndrroi BMW 320i full ekstra sport klim vit94

  Shes ndrroi BMW 2.0 benzin 6cilindra 24V shum e shoejt e shtngun e rujtne e paq me abes centrall gjm

  Gllogoc 3 shtator 23:59
  2.200 €
 • 2 foto
  BMW 316
  Vetura

  BMW 316

  Shes dhe ndërroj veturen BMW 316 top me regjistrim edhe 4 muaj8

  Gllogoc 2 shtator 19:48
  1.450 €
 • 2 foto
  shes fellnet 17 BMW
  Vetura

  shes fellnet 17 BMW

  shes fellnet per BMW 320 17 pa guma jan te ardhra na jashti jan te reja viberi +38649710746 0498810

  Gllogoc 1 shtator 18:40
  180 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 1 shtator 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Shes dhe bëjë ndërrim veturën me regjistrim deri me 30.05.2020,gjendje top .

  Gllogoc 28 gusht 15:39
  1.450 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  shitet, ipet me qera

  Gllogoc 27 gusht 21:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X5 C
  Vetura

  BMW X5 C

  Shes BMW X5

  Gllogoc 16 gusht 22:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet BMW x5 2005 modifikant
  Vetura

  Shitet BMW x5 2005 modifikant

  Shitet vetura BMW x5 viti i prodhimit 2005 modifikant. Ngjendje t\'shkelqysheshme,rks 1 vit.Nr.049 2

  Gllogoc 16 gusht 19:37
  7.500 €
 • 3 foto
  Shes dhe ndrroj bmw 530 disel
  Vetura

  Shes dhe ndrroj bmw 530 disel

  Shitet dhe ndrrohet bmw 530 D 3.0 disel manual viti 99 ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon

  Gllogoc 13 gusht 10:43
  3.000 €
 • 7 foto
  Bmw 320
  Vetura

  Bmw 320

  Shitet Bmw 320, karavan, v.p. 2012 ,Automatik Navigation, X-Drive, M- Paket , Alofellga , Vetura esh

  Gllogoc 4 gusht 19:08
  11.500 €
 • 9 foto
  BMW X1 323d xdrive
  Vetura

  BMW X1 323d xdrive

  Vetura ne gjendje te rregullt 204 Ps

  Gllogoc 2 gusht 22:53
  13.250 €
 • 9 foto
  Bmw 1 she
  Vetura

  Bmw 1 she

  Shes bmw 1er e posa ardhur nga gjermania eshte shum ne gjendetje te mir eshte full ekstra 4 gumat e

  Gllogoc 1 gusht 20:34
  5.500 €
 • 5 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Ne gjendje te rregullt e regjistruar ne rks

  Gllogoc 30 korrik 22:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bmw e36 318i
  Vetura

  Bmw e36 318i

  Shes bmw e36 ni viti regjistrim me klim fuksionale airbeg xhamat me rrym pasqyret bexin pilin ne d

  Gllogoc 29 korrik 15:03
  1.500 €
 • 4 foto
  BMW X3 Viti 2005 3.0
  Vetura

  BMW X3 Viti 2005 3.0

  Nr telefonit: 043 743 142 BMW X3 viti 2005 3.0 Disel, Automatik I regjistruar ne RKS ne gjendje shum

  Gllogoc 27 korrik 18:16
  7.800 €
 • 2 foto
  Shitet bmw
  Vetura

  Shitet bmw

  Shitet bmw m320 ne gjendje te rregullt rigjistrim 2 muaj Climatronik 2 sezonale komanda edhe me voll

  Gllogoc 16 korrik 15:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bmw 7
  Vetura

  Bmw 7

  Vetur lukzoze

  Gllogoc 9 korrik 14:44
  13.000 €
 • 4 foto
  shitet bmw 530 disel
  Vetura

  shitet bmw 530 disel

  shitet dhe ndrrohet bmw 530 D automatik 3,0 disel ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon klim

  Gllogoc 8 korrik 07:33
  1 €
 • 6 foto
  Shes Bmw X6 3.0D
  Vetura

  Shes Bmw X6 3.0D

  Shes Bmw X6 viti 2011 ne gjendje perfekte e posaardhur nga zvicrra. 247000 km ne gjendje perfekte. C

  Gllogoc 4 korrik 22:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes dhe ndrroj bmw 530 disel
  Vetura

  Shes dhe ndrroj bmw 530 disel

  Shitet ndrrohet bmw 530D 3.0 disel automatik tiptronik vetura asht ne gjendje te mir teknike posedon

  Gllogoc 23 qershor 23:39
  2.850 €
 • 4 foto
  Vetur
  Vetura

  Vetur

  Shitet vetura ne gjêndje shum te mir me tegjitha serviset e kryra me goma te reja esht em 3 kompak

  Gllogoc 20 qershor 20:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW 2.0D ne gjendje shum te mir Rks
  Vetura

  BMW 2.0D ne gjendje shum te mir Rks

  shes bmw 2.0 dizel asht ekstrem.e mir e rujtne e shtregun pa as ni problm bmw per marakli me rks pe

  Gllogoc 15 qershor 21:30
  4.600 €
 • 8 foto
  Bmw 318i
  Vetura

  Bmw 318i

  Ne gjendje te rregullt,viti 93,rks i skaduar me klime

  Gllogoc 15 qershor 17:10
  1.500 €
 • 10 foto
  Shes BMW
  Vetura

  Shes BMW

  Shes BMW 318 diezel

  Gllogoc 10 qershor 15:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford me KS I rujtun
  Vetura

  Ford me KS I rujtun

  Fordi asht I rutun shum asht me ks

  Gllogoc 5 qershor 10:23
  390 €
 • 6 foto
  BMW 325xi Touring RKS Automatik
  Vetura

  BMW 325xi Touring RKS Automatik

  BMW nga Zvicra CH 4x4 x Drive, benzin me goma te veres dhe te dimrit. Vetura esht ne gjendje shum te

  Gllogoc 1 qershor 17:50
  6.500 €
 • 0 foto
  BMW 325xi Touring RKS Automatic
  Vetura

  BMW 325xi Touring RKS Automatic

  BMW nga Zvicra CH 4x4 x Drive, benzin me goma te veres dhe te dimrit. Vetura esht ne gjendje shum te

  Gllogoc 1 qershor 17:42
  6.500 €