❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Çmimi: 9.900 €
❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Detajet

Postuar
29 janar 2023 11:58
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
320
Viti i prodhimit
2017
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
10 000 - 14 999

Përshkrimi

AUTO VETURA KOSOVE BLEJM TE GJITHA VETURAT QE JU NUK I PERDORNI APO KENI PER TI SHITUR MJAFTON TE NA KONTAKTONI NE VIBER OSE WHATS App 049300273 +38349300273 I BLEJM VETURAT PA DOGAN ME DOGAN ATO ME DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI MERCEDES BMW ETJ GJINDEMI NE TER KOSOVEN QDO DIT JU MIRPRESIM OFERTEN