AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Çmimi: 49.699.968 €
AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Detajet

Postuar
2 tetor 20:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
X6
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
80 000 - 84 999

PĂ«rshkrimi

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049699968
Dhe viber +38349699968


Shpallje te ngjashme