SHITET APARTAMENT NË KORÇË 2+1 NË LAGJEN 10

Çmimi: 55 €

Detajet

Postuar
7 tetor 16:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë
Kuadratura
83 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT NË KORÇË 2+1 NË LAGJEN 10
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-të.
Përbëhet nga sallon kuzhinë , 2 dhoma gjumi ,korridor ,tualet dhe 2 ballkone
Shitet i mobiluar 55.000 euro ose i pa mobiluar 50000 euro.
Për më shumë informacione kontaktoni: +355692048884


Shpallje te ngjashme