shitet apartament 2+1+2 ne kune shengjin

Çmimi: 78.750 €
shitet apartament 2+1+2 ne kune shengjin

Detajet

Postuar
5 janar 2023 22:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë
Kuadratura
105 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Kune -Shengjin, shume prane bregut te detit. Apartamenti ndodhen ne nje nga pallatet cilesore te sapo perfunduar ne plazhin e Kunes. Apartamenti ka siperfaqe 105m², ndodhet ne katin e 5-te dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Cmimi 750€/m².