🔊 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa me Zbritje - 10 % 🎁

Çmimi: Me Marrveshje
🔊 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa me Zbritje - 10 % 🎁

Detajet

Postuar
12 shkurt 14:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Kuadratura
114.88 m² m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

🔊 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 me Zbritje - 10 % 🎁
⏲️ Si dhe Kuzhinen sipas deshires GRATIS 🎁
🛞 𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 Banesa me sipërfaqe: 114.88 m²
🔵 10% zbritje për Banesën e re 🎫
1️⃣ Sallon
1️⃣ Kuzhinë
3️⃣ Dhomë gjumi
1️⃣ Koridor
2️⃣ Ballkon
1️⃣ Banjo / Wc

Lokacioni:Një nga zonat më te preferuara për investim Rr. Ali Zeneli
- Objekti posedon ashensorë
- Furnizim 24 orë me ujë
- Parking
- Hapsira të mjaftueshme gjelbëruese për banorët
- Ndërtim me kualitet shumë te lartë
- Me fletë poseduse, përkthimi bëhet direkt te noteri 📑.
ID: 23/046
👉 Për informata më të hollësishme:
🌐 www.kujdestari.com
✆ 049 808 309
✆ 044 808 309 (WhatsApp, Viber)
💌 e-mail: [email protected]


Shpallje te ngjashme