*AUDI A6 3.0 DABELL LLED QUATRO DIZELL 3XS-LINE *FULL EXTRA

Çmimi: 17.400 €
*AUDI A6 3.0 DABELL LLED QUATRO DIZELL 3XS-LINE *FULL EXTRA

Detajet

Postuar
31 gusht 15:13
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

*AUDI A6 3.0 DABELL LLED QUATRO DIZELL 3XS-LINE *FULL EXTRA VITI 2012
* 1 RONAR- REGJISRIM-1 VIT REGJISRIM

-EXRTRA: PULLA NE TIMON
-AUTOMATIK NALET+DHIZET SAMAFOR🚥
-DISTANC KONTROL+NDJEKJE VIJAVE E BARDHA
-HEDAP PER TREGIMIN E KM NE SHEFERSHAJME
-DHEZJE FIKJE START STOP
-HAPJE MBYLLJE ME GISHT PA QELS
-TIMONIN LEVIZS ME RRYM
-NAVI TE MADH PLUS
-SHANZHER ME 6 CDEKSRA 2 QIPA MUZIKS
-TEPOMAT KLIM TRONIK
-NXEMJE KARRIKA PARA MRAPA
-SENZOR PARKIMI SENZOR SHIH
-PASQYRET HAPJE BYLLJE ME KOMAND
-DRITAT XENON BI XENON DHE LEKUNDEJ ME TIMON
-HOLOGENKA TE MJEGULLES
-SHTOPA LED DHE VIZLLUS
-XHAMA MULTI KOLLOR
-KARRIKAT S-LINE LEKUR ME RRYM +MEMORE NE DYR
-SAHATAT MULTI KOLLOR NGA FABRIKA
-MUZIK BOSSE.

=GOMA REZERV DHE TE GJITHA PAISJET TJERA POSEDON NGA FABRIKA
FELNE 19 ME GOMA TE MIRA.


Shpallje te ngjashme