VW PASSAT 2.0 TDI R Line RKS 049424242

Çmimi: Me Marrveshje
VW PASSAT 2.0 TDI R Line RKS 049424242

Detajet

Postuar
26 shkurt 10:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Marshi
Manual
Kilometrazha
30 000 - 34 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat

Përshkrimi

VW PASSAT 2.0 TDI Rline

049424243
049694399

Vetura Posedon
Matorr 2.0 Model Golf 6
Manual 6+1
Senzor Parkingu
Senzor Shiu
Servisin E Kryer Tash
Rks 7 Muj
Model Rline
Viti Prodhimit 2010
Goma Dimri Me 5 Fellne Te Njejta
Karaseri Dhe Interier Te Mirmbajtur
Xhama te Erresuar nga Prodhusi Vetur familjare 3 vite Ni pronar
Perkthimi pa problem
Hipotek 0 Denime 0
Bajm edhe Ndrrim
Ju Mirpresum ☎️


Shpallje te ngjashme