💥SHITET SHTËPIA - PEJË💥

Çmimi: 320.000 €
 💥SHITET SHTËPIA - PEJË💥

Detajet

Postuar
11 shkurt 18:05
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
370 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

KODI 679 💥SHITET SHTËPIA - PEJË💥

➡️Shitet shtëpia me 1.80 ari plus lokal 70m2 , 2 kate banim nga 100m2 dhe 100m2 podrum.
📌Shtëpia gjendet në qender të Pejës.
✅Me leje ndërtimi , shtëpia është e re , e punuar dhe mobilurar ekstra.
✅Shtëpia ka dy kate dhe posedojn njejtë:
▪️2 Dhoma Gjumi
▪️Sallon
▪️2 Ballkona
▪️2 Banjo
👉ÇMIMI 320000€

☎️Për më shumë info në;
Agjensioni i patundshmërive EN&KA
📲045569599
📲049203014