Shitet shtepia 390m2 ne 7 ari ,Bellopoje -Peje

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet shtepia 390m2 ne 7 ari ,Bellopoje -Peje

Detajet

Postuar
31 dhjetor 00:23
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
390 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron shtëpi super luksoze në Bellopojë - Pejë në 7 ari truall
• Cilësi e lartë e ndërtimit
• Ka dokumentacion të rregullt
• Tre kate
• Sipërfaqja 390 m2
• Pishinë 40 m2
• Saunë
• Sistemi i ngrohjes me rrymë – vaillant + Oxhaku
• Sistemi i ujit - viega wall system
• E shtruar komplet më pllaka të cilësisë se lartë
• Xhamat 4 (katër) stinore + roletat me rrymë.
• Sistemi i thithëses elektrike në muri.

Renditja e shtëpisë: kati përdhesë

• Sallon me kuzhinë të integruar
• Dhomë pritje
• Banjo
• Shpajz
Renditja e shtëpisë: kati i I (parë )

• Dhomë gjumi 3
• Banjo 2
• Terasa 2


Renditja e shtëpisë: kati i II (dytë)

• Sallon extra
• Dhomë gjumi 1
• Banjo 1
• Terasa 2


Përshkrimi i shtëpisë:
Shtëpia gjindet në një pozicion shumë të mirë , 10min përafërsisht larg
nga qendra e qytetit të Pejë-s ,e rrethuar me gjelbërim ,mes ajrit të pastër dhe qetësisë totale ,kjo pronë është ideale për të gjithë ata që pëlqejnë të jetojnë larg pluhurit dhe zhurmave të qytetit.

Për më shumë kontakto tani në numrin e telefonit /viber/ whatsapp: +38349686111
+38348686111
email: [email protected]
Facebook: Kroni Kroni
Facebook: Agjensioni për patundshmëri “KRONI”
Instagram: Real Estate KRONI
Zyra jonë gjendet në qender të qytetit, sheshi "Haxhi Zeka", në Pejë.