BMW X6 35D X-DRIVE INDIVIDUAL FACELIFT RKS FULL OPCION

Çmimi: Me Marrveshje
BMW X6 35D X-DRIVE INDIVIDUAL FACELIFT RKS FULL OPCION

Detajet

Postuar
11 nëntor 2023 19:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha
10 000 - 14 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
BMW
Modeli
X6

Përshkrimi

Tel ☎️046 184 698☎️

BMW X6 35D X DRIVE INDIVIDUAL
Viti i Prodhimit Ne Fund 2010
I Doganuar Dhe i Regjistruar RKS
1 Pronar Ks
Km Te Kaluara 183.000 Me liber Servisit
I Servisuar Komplet
Ekstra Posedon
Automatik Tiptronik F1
Airbag
Abs Esp
4X4
Klima Tronik
Komanda Ne Timon
Navi t Madh
Kamer 360°
Ulse Lekur Me Nxemje Me Ftofje
Bi Xenon
Senzora Para Dhe Mas
Fellne 20 Me Goma Te Reja


Shpallje te ngjashme