Kia

Çmimi: 9.900 €
Kia

Detajet

Postuar
24 janar 18:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Marshi
Manual
Kilometrazha
40 000 - 44 999
Karburanti
Benzin
Targa
Kosovare
Lloji
Kia
Modeli
Rio

Përshkrimi

Shitet Kia Rio, 2018, ne gjendje te rregullt teknike. Edhe 2 vite garancion nga prodhuesi, i vozitur vetem nga nje person dhe me 41,000 km.
Me goma te veres dhe dimrit.
Tel & viber: +383 44 251 612


Shpallje te ngjashme