Dorz e menjaqit S TRONIC e modelit te ri Audi

Çmimi: 70 €
Dorz e menjaqit S TRONIC e modelit te ri  Audi

Detajet

Postuar
29 mars 18:59
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë

Përshkrimi

Shes dorzat e ndrrusit per Audi S Tronic te modelit te ri per A3 bon edhe per modele tjera
Dorzat jane te reja pa perdor
Transporti gratis ne tere kosoven!
Per porosi kontakto ne Inbox


Shpallje te ngjashme