BANESË 1+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

Çmimi: 50.000 €
BANESË 1+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

Detajet

Postuar
14 dhjetor 2023 16:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
1
Kuadratura
50 m²

Përshkrimi

ID: 73090
Prona: Banesë
Oferta: për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Prishtina e Re
Sipërfaqe: 50 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 2
📲: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër kompleksit Roni Premium, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e 2-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |

Kërko pronën me ID: 73090 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com