BANESË 1+1 NË MATIN 1

Çmimi: 65.000 €
BANESË 1+1 NË MATIN 1

Detajet

Postuar
20 dhjetor 2023 15:27
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
1
Kuadratura
50 m²

Përshkrimi

ID: 74114
Prona: Banesë
Oferta: për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 50 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 3
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet përball MIRI Construction, Rr.Brahim Ademi, ka nje siperfaqe pre 50m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kërko pronën me ID: 74114 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com