BANESË 1+1 NË TOPHANE

Çmimi: 57.000 €
BANESË 1+1 NË TOPHANE

Detajet

Postuar
23 mars 15:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
50 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

ID: 54367
Prona: Banesë
Oferta: për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Tophane
Sipërfaqe: 50 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 11
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për shitje banesë në Tophane, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Premtimi Construction, përball cigllanes. Ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e 11-të (ka ashesorin funksional), sistemin e ngrohjes e ka me rrym.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | banjo | Ballkon |