BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

Çmimi: 95.000 €
 BANESË 2+1 NË BREGUN E DIELLIT

Detajet

Postuar
14 dhjetor 2023 14:29
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
93 m²

Përshkrimi

ID: 73213
Prona: Banesë
Oferta: ☆ , për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 93 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Banesat e bardha, afër shkolles Iliria, ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe gjendet ne katin përdhes, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduse.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |

Kërko pronën me ID: 73213 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com