BANESË 2+1 NË DARDANI

Çmimi: 160.000 €
BANESË 2+1 NË DARDANI

Detajet

Postuar
15 dhjetor 2023 20:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

ID: 73690
Prona: Banesë
Oferta: ☆ , për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Dardania
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 3
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Dardani, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbi kurriz, tek banesat e gjelberta, ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |

Kërko pronën me ID: 73690 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com