BANESË 2+1 NË MATIN 1

Çmimi: 100.800 €
 BANESË 2+1 NË MATIN 1

Detajet

Postuar
16 dhjetor 2023 11:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
85 m²

Përshkrimi

ID: 73722
Prona: Banesë
Oferta: ☆ , për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 85 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 5
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, është ndertim i Standart Plus, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |

Kërko pronën me ID: 73722 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com