BANESË 2+1 NË MATIN 1

Çmimi: Me Marrveshje
BANESË 2+1 NË MATIN 1

Detajet

Postuar
20 dhjetor 2023 15:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
89 m²

Përshkrimi

ID: 74137
Prona: Banesë
Oferta: për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 89 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 2
📲: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Safari, Rr.Ndue Perlleshi, ka nje siperfaqe prej 89m2 dhe gjendet ne katin e 2-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |

Kërko pronën me ID: 74137 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com