BANESË 2+1 NË PEJTON

Çmimi: 180.000 €
BANESË 2+1 NË PEJTON

Detajet

Postuar
16 dhjetor 2023 13:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
86.14 m²

Përshkrimi

ID: 52007
Prona: Banesë
Oferta: për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qyteteza Pejton
Sipërfaqe: 86.14 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë per Shitje në Lagjen Pejton. Banesa gjendet në kompleksin Prime Group, Rr.Tirana, ka nje siperfaqe prej 86.14m2, e mobiluar tersisht dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |

Kërko pronën me ID: 52007 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com